Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych serwisów pod adresami zdrowe-piekno.pl i korfantego24.pl.

Pytania i odpowiedzi

O Nas

Kobieta niezależnie od wieku powinna regularnie kontrolować swoje piersi, dlatego też nasza klinika Korona to obowiązkowe miejsce, które należy odwiedzać co 6 miesięcy. Nasza placówka stawia na zapobieganie RAKA PIERSI. Dzięki cyklicznym badaniom USG piersi możemy uchronić się przed złośliwym nowotworem piersi a w efekcie ocalić życie!
Zbadaj swoje piersi razem z nami!

W klinice proces leczenia nadzoruje wybitny lekarz - Marek Janisz, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Po ukończeniu studiów w 1996 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej. Szeroką praktykę w zakresie leczenia chorób piersi nabył w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu oraz na Oddziale Klinicznym Śląskiej Akademii Medycznej. Obecnie jest to jeden z najlepszych lekarzy, który zajmuje się: profilaktyką raka piersi, badaniami USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym.

Marek Janisz - ZnanyLekarz.pl

Nasza klinika oferuje badania USG piersi, które wykonywane są na najwyższej klasy aparacie USG - General Electric - Logiq 9 - Color Doppler (USA). Wynik badania oraz wytyczne odnośnie dalszego postępowania otrzymuje się w formie wydrukowanego dokumentu. Wykonujemy także Biopsję Aspiracyjną Cienkoigłową lub Biopsję Aspiracyjną Gruboigłową celowane pod kontrolą USG. Usuwamy mikrochirurgicznie zmiany w piersiach - zabieg ten nie pozostawia blizn i deformacji. Oprócz profilaktyki i leczenia chorób piersi zajmujemy się również nieoperacyjnym powiększaniem biustu preparatami marki Aquafiliing oraz Macrolane.


Kliknij aby powiększyć zdjęcie:

Rejestracja telefoniczna: +48 730 230 670